ОБЩИ УСЛОВИЯ
Кампания за лоялни клиенти
GIVEAWAY за всички притежатели на BEAUTY CARD Златна рибка
I. Организатор
1. Кампанията GIVEAWAY за всички притежатели на BEAUTY CARD Златна рибка се организира от „Мястото“ ООД, ЕИК 160130622, със седалище и адрес на управление гр. Пловдив, район Централен, ул. „Ангел Кънчев“ № 11, email: info@zlatnaribka.com, тел: 0876 500 555, собственик на верига магазини Zlatna Ribka, както и онлайн магазин www.zlatnaribka.com, наричано по-долу „Организатор“.
II. Общи условия и правила за провеждане на кампанията
2. Кампанията се провежда при спазване на настоящите Общи условия и правила за провеждане, наричани по-нататък за краткост „ОУ“.
3. ОУ са публикувани на следната интернет страница: в секция „Новини“ на www.zlatnaribka.com, наричана по-нататък за краткост „Сайт“.
4. ОУ са публикувани преди започване на Кампанията. ОУ ще бъдат достъпни на Сайта през целия период на Кампанията по начин, който позволява тяхното достъпване, съхраняване и възпроизвеждане. По време на Кампанията всички заинтересовани лица могат да задават въпроси, свързани с нея на следния e-mail: info@zlatnaribka.com
5. ОУ са задължителни за всички участници в Кампанията. С участието си в Кампанията, участниците се съгласяват с ОУ и се задължават да ги спазват.
6. Организаторът си запазва правото едностранно да допълва или изменя ОУ, като допълненията или измененията влизат в сила с публикуването им на Сайта.
7. Участниците поемат задължение да следят за актуалната версия на ОУ към момента на регистрацията си за участие и до приключването на Кампанията.
III. Период на кампанията
8. Организаторът определя за начален час и дата за стартиране на Кампанията 12:28 ч. на 25.10.2024 г., като кампанията ще продължи до 23:59 ч. на 03.11.2024 г. Организаторът има правото да променя срока на Кампанията. В случай на удължаване или намаляване на срока, Организаторът публикува актуалната информация на Сайта.
IV. Място на провеждане на кампанията и териториален обхват
9. Кампанията се организира и провежда на територията на Република България. Всеки печеливш участник, може да получи спечелената награда само на територията на Република България.
V. Участници в Кампанията
10. В кампанията участват всички притежатели на BEAUTY CARD - дигитална карта, част от лоялната програма на магазини Златна рибка („BEAUTY CARD”, „карта“), които са навършили
18 години. Наградите от Кампанията няма да бъдат раздавани на служители или съдружници на Организатора, както и на служителите на дружества, сътрудничещи на Организатора, както и на членове на техните семейства (деца, родители и съпрузи), независимо дали притежават BEAUTY CARD. При съмнение за злоупотреба, Организаторът има право незабавно да дисквалифицира участници.
VI. Механизъм на Кампанията
11. В края на Кампанията един притежател на BEAUTY CARD ще спечели 1 (една) награда – LOYALTY BOX, съдържаща продукти съгласно чл. 15.
12. В Кампанията участват всички номера на BEAUTY CARD, които са налични в системата на Организатора в посочения срок по т. 8 от настоящите ОУ. Това включва както номерата на картите, издадени само в дигитален формат, така и първоначалния формат на карти, във формата на пластика.
13. Кампанията не поставя изискване за срок на притежаване на BEAUTY CARD, натрупани точки от пазаруване или честота на използване - в Кампанията участват и карти, които нямат натрупани никакви точки и не е регистрирана покупка, както и всички новорегистрирани карти.
14. За участие в Кампанията не се изисква предприемане на някакви действия. Участието в кампанията не е обвързано с покупка!
VII. Награда
15. LOYALTY BOX, която съдържа:
a. Еластисайзър PHILIP KINGSLEY Elasticizer 150 мл
b. Шампоан за хидратация и възстановяване с алгае L'Alga SEAWET Shampoo 250 мл
c. Маска за хидратация и възстановяване с алгае L'Alga SEACURE Mask 250 мл
d. Крем Olioseta All in One 200 мл
e. Олио Macadamia Professional Healing Oil Treatment 125 мл
f. Детокс-спрей LAKME METAL REMOVER 300 мл
g. Серум-крем за лице за хидратация с 20% хиалуронова киселина laCabine Monoactives 20% Hyaluronic Acid Solution 2-in-1 Serum Cream 30 мл
h. Комплект шийт маски за лице Dr. Pawpaw Glowing Beauty Gift Set 3 бр
i. Масажна четка за скалп Touch Treat цвят черен
Наградата е на обща стойност: 494,10 лв.
Организаторът не предвижда възможност за замяна на наградата с пари и/или други ценности или замяна на продуктите, които се съдържат в LOYALTY BOX.
VIII. Теглене на наградите
16. Печелившите ще се изтеглят на случаен принцип на 04.11.2024 г. Тегленето се осъществява посредством компютърна програма-софтуер на случаен принцип. В тегленето участва всеки имейл адрес, който съответства на номер на карта, съгласно раздел VI.
17. При тегленето, съгласно чл. 16, ще бъдат изтеглени и три резерви.
IX. Обявяване на резултатите
18. Информацията за печелившия имейл (притежател на BEAUTY CARD) ще бъде обявена на Сайта (www.zlatnaribka.com), както и на стори в профилите на Zlatna ribka в социалните мрежи (www.facebook.com/zlatnaribka.com и www.instagram.com/zlatnaribkacom/).
19. Съобщението за печелившия ще посочва:
първа и последна буква на име и фамилия на печелившия и номера на картата във формат 9999999***.
Напр. 1000714*** Т****а Г******а
X. Предоставяне на наградата
20. За целите на предаване на наградата служители на Организатора се свързват с печелившия участник чрез изпращане на лично съобщение на посочения при регистрацията на BEAUTY CARD имейл, ако няма посочен имейл, контакта ще бъде осъществен чрез други данни за връзка, за които притежателят е дал съгласие.
21. В случай че притежател на BEAUTY CARD не е предоставил данни за контакт или не е дал съгласие за осъществяване на комуникация за целите на игри, томболи и/или други подобни инициативи, то Организаторът няма да се свързва с този притежателят на BEAUTY CARD. В този случай, притежателят на BEAUTY CARD има задължение да се свърже с Организатора, на посочения т. 4, раздел II имейл, за координиране на начина на получаване на наградата.
22. Ако притежател на BEAUTY CARD, съгласно т. 21 не се свърже с Организатора в срок от 10 (десет) работни дни от публикуването, то Организаторът ще предостави наградата на първия по ред изтеглен резервен участник, съгласно т. 17.
23. Наградата може да бъде получена чрез изпращане на адрес или в магазин от търговската мрежа на Златна рибка. Печелившият участник сам избира как да получи наградата и трябва да предостави нужната информация.
a) За изпращане чрез куриер трябва да предостави: Три имена, телефонен номер, личен адрес или адрес на куриерски офис;
b) За получаване в магазин от търговската мрежа на Златна рибка трябва да посочи три имена и адрес на магазин, в който желае да получи наградата.
24. В случай че печеливш притежател на карта не върне отговор на съобщението на Организатора в срок до 10 (десет) работни дни, в случаите на т. 20 или не се свърже с Организатора, на посочения в т. 4, раздел II имейл, съгласно т. 21, в срока по т. 22, то този печеливш притежател на карта губи правото си да получи наградата. В този случай, Организаторът предоставя наградата на първия по ред изтеглен резервен печеливш, съгласно т. 17. Свързването с и предоставянето на награда на резервен участник се извършва по ред и условия описани по-горе.
25. Печелившите се задължават да получат наградата си, в посочения от тях магазин от търговската мрежа, в срок от 20 (двадесет) работни дни от уточняване на конкретния магазин.
26. Наградите, които ще се получават на личен адрес или на адрес на куриер, ще се изпратят от Организатора в рамките на 5 (пет) работни дни.
27. Участниците, които изберат да получат наградите си чрез куриер декларират, че имат ангажимент да спазят условията и сроковете на куриерската служба за получаване на пратки и Организаторът не носи отговорност, ако поради неспазването на тези условия, пратката с наградата се върне при Организатора.
28. Организаторът поема транспортните разходи за изпращане на наградите на територията на Република България.
29. При получаване на наградата е задължително предоставянето на документ за самоличност от страна на участника. Данните от документа за самоличност трябва да съвпадат с данните, предоставени при регистрация на BEAUTY CARD.
30. Всеки участник се индивидуализира в Кампанията посредством номера на BEAUTY CARD и данните, предоставени при регистрация на картата. Организаторът не носи отговорност и не дължи обезщетение на лице, в случай на открадната BEAUTY CARD или за невярно попълнени данни при регистрация на BEAUTY CARD или друга ситуация, в която не може да се идентифицира притежателят на съответната карта.
31. За получаване на наградата от Кампанията печелившият участник следва да подпише приемо-предавателни протокол, за тази цел печелившият участник трябва да предоставят трите си имена, ЕГН или ЛНЧ и дата на раждане, гражданство и телефонен номер. Данните ще бъдат изискани от представител на Организатора в комуникацията по получаване на наградите с цел протоколите да се попълнят предварително и изпратят/предоставят заедно с наградата в посочения за получаване магазин или като пратка със задължителна обратна разписка, ако спечелилият Участник е избрал получаване чрез куриер.
32. Само след попълването и подписването на приемо-предавателния протокол от спечелилия участник, представителят на Организатора му предоставя наградата от Кампанията.
33. Спечелилият участник се счита уведомен от Организатора за следното:
a) На основание чл. 12, и чл. 38, ал.14 от ЗДДФЛ спечелената от настоящата Кампания награда представлява облагаем доход за спечелилия участник;
b) Този доход се равнява на паричната равностойност на спечелената награда и се облага с 10% (десет процента) данък върху брутната стойност на спечеленото;
c) Заплащането на дължимия данък от спечелилия награда от настоящата Кампания участник се извършва от и за сметка на Организатора.
XI. Лични данни
34. С потвърждаване на желанието си да получат наградата, притежателите на BEAUTY CARD предоставят доброволно личните си данни, необходими за изпращане и администриране на наградата и дават съгласието си тези данни да бъдат обработвани (събирани и администрирани) от Организатора и/или трето лице, за цели, свързани с Кампанията (в това число за доставката на награда, както и за декларирането и заплащането на дължимия данък за спечелената от настоящата Кампания награда). Личните данни могат да бъдат предоставяни на куриер, както и на трети лица, които имат право да ги получат по закон. Личните данни могат да бъдат предоставяни и на държавни органи, в т.ч. органи на съдебната власт, когато това е необходимо за защита на законните права и интереси на Организатора.
35. Личните данни, които се събират, във връзка с Кампанията, за печелившия притежатели на BEAUTY CARDS включват: три имена, адрес за получаване на наградата, телефон за контакт (евентуално имейл) за доставката на наградите; три имена, ЕГН или ЛНЧ и дата на раждане, гражданство, телефонен номер и подпис за попълването на приемо-предавателните протоколи и декларирането и заплащането на данъка за спечелената награда.
36. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани в съответствие с всички законови изисквания и с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета. Организаторът има правата и задълженията на администратор на лични данни по отношение на личните данни, предоставени от участниците в Кампанията.
37. Личните данни на спечелилия участник, посочени в приемо-предавателните протоколи, ще бъдат съхранявани от Организатора за срок от 6 (шест) години от датата на съответния документ и ще бъдат заличени след изтичане на 6 (шест) години от датата на съответния документ, освен ако в приложимото законодателство е предвиден по-дълъг срок. След изтичане на посочените срокове
38. Личните данни на останалите притежателите на BEAUTY CARD, които не са изтеглени като печеливши, ще се обработват и съхраняват, съгласно условията, които са посочени при първоначална регистрация и условията за ползване на BEAUTY CARD, както и съгласно Политиката за поверителност на Организатора, посочени на www.zlatnaribka.com, освен ако не е налице друго основание за обработването им.
39. Всеки участник/притежател на карта има право да възрази срещу обработването на личните му данни, както и право на достъп, право на коригиране или изключване на неговите лични данни от базата данни на Организатора, като изпрати писмено искане до Организатора на адрес info@zlatnaribka.com.
40. При осъществяване на контакт с печеливш притежател на BEAUTY CARD, представител на Организатора ще предостави информация за тези общи условия и къде могат да бъдат намерени. Печеливш притежател има право да поиска първо да се запознае с общите условия и тогава да се свърже отново с Организатора. При всички случаи, предоставянето на данни за получаване на наградата се счита за приемане на настоящите ОУ.
41. Участниците по т. 21, които се са се свързали с Организатора за получаване на награда се счита, че предварително са се запознали с настоящите ОУ и ги приемат.